232 600 €

LUKRATÍVNY RODINNÝ DOM PRI BRATISLAVE NA ROZĽAHLOM POZEMKU

MF GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbový jednopodlažný rodinný dom átrioveho typu o rozlohe 137 m2 ktorý stojí na rozľahlom pozemku s výmerou 866m2. Táto nehnuteľnosť sa nachádza v obci Hubice ktorá leží len 18 km od Bratislavy a je súčasťou novovzniknutého rezidenčného projektu HUBICE DVORY (www.hubicedvory.sk)

Dom je postavený z nadštandardných materiálov a je výborne dispozične riešený pričom každá miestnosť má veľkoformátové okná a dvere ktoré zabezpečujú dokonale presvetlenie priestoru a efektívne prepojenie interiéru so záhradou. Denná časť domu obsahuje vstupnú halu, veľkorysú obývačku s kuchyňou, z ktorej je východ na terasu a do záhrady + samostatné WC. Nočná časť obsahuje tri spálne a hlavnú kúpeľňu.
Súčasťou domu je zastrešené parkovacie miesto pre dve autá, drevená terasa a oplotenie vrátane posuvnej brány.

Technické riešenie domu, použité materiály ako aj ďalšie informácie o projekte HUBICE DVORY nájdete na www.hubicedvory.sk , www.mfgroup.sk alebo, telefonicky kontaktujte priamo našich predajcov 0903 46 66 22, 0911 66 33 93.

Kľudná obec Hubice s 500 obyvateľmi je súčasťou mikroregiónu „Horný žitný ostrov“ a dýcha naozajstnou vidieckou atmosférou. Ma dobré napojenie na cestnú infraštruktúru s viacerými spojnicami smerom na hlavné mesto, Šamorín, Senec a Dunajskú Stredu. Základné občianske služby, zdravotná starostlivosť a vzdelanie je dostupné priamo v obci. Rozšírené možnosti pre oddych a všetka občianska vybavenosť je dostupná v blízkom Šamoríne.

Adresa

Slovakia
Hubice

Ďalšie detaily


predaj
Rodinný dom
aktívne
137 m²
1

Property Video

Lokalita na mape

Kontaktujte makléra

Podobné ponuky

Košice - mestská časť Sever, Jesenského 25 Budova
Bratislava - Lamač, Na barine 3-izbový byt 95.31 m² Izby: 3
Bratislava - Historické jadro, Búdková 2-izbový byt 63 m²
Malinovo, Rodinný dom 105 m² Izby: 4
Malinovo, 4-izbový byt 105 m² Izby: 4
Tomášov, 4-izbový byt Izby: 4
Bratislava - Dolné hony, 2-izbový byt 53 m²
Bratislava - Lúky, Lietavská 3-izbový byt 71.5 m²
Rajka, 2-izbový byt Izby: 2

Úverová kalkulačka

Mesačná splátka
%
Kalkulácia

Login

Register

Porovnanie - zoznam