980 000 €

LUXUSNÁ RODINNÁ VILA UPROSTRED ZELENE V LIMBACHU

MF GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj neobyčajnú rodinnú villu na úpätí Malých Karpát v Slnečnom Údolí. Dom je osadený na veľkorysom 1417m2 veľkom pozemku, s dospelou vegetáciou, ktorá vnáša úplne nový rozmer do bývania v tejto skvelej nehnuteľnosti.

Z ulice je vjazd do obrovskej garáže pre štyri autá. Z garáže je prístup priamo do domu. Spodné podlažie tvorí kuchyňa, priestranná galéria kde je obývačka a jedáleň. Celá galéria tiahnuca sa cez dve poschodia je presklená velkoformátovými oknami. Prepojenie interiéru a exteriéru je tu priam dokonalé. V samostatnom krídle je wellness so saunou a interiérovým bazénom s protiprúdom.
Na druhom podlaží nájdeme hlavnú spálňu, so šatníkom a nesmierne priestrannou kúpeľnou(20m2). Ďaľšia izba tiež s vlastnou kúpeľňou je na druhej strane schodiska a na poschodí sa nachádza ešte jedna spálňa s prepojením na terasu.

Dom bol postavený v roku 2001, v roku 2006 prešiel prestavbou a rekonštrukciou. Su tu použité len tie najkvalitnejšie materiály. Orientácia domu je na juhovýchod.

Pozemok je rovinatý v dvoch úrovniach, na pozemku je dospelá vegetácia ktorá zaručuje súkromie, príjemný tieň, a veľmi výrazne dotvára atmosféru celej nehnuteľnosti. Priamo za pozemkom tečie potok.

V prípade záujmu o bližšie informácie, respektíve o obhliadku neváhajte kontaktovať nášho realitného poradcu na čísle: 0903 46 66 22

Adresa

Slovakia
Limbach

Ďalšie detaily


592 m²
predaj
Rodinný dom
aktívne
377 m²
1

Lokalita na mape

Kontaktujte makléra

Podobné ponuky

Košice - mestská časť Sever, Jesenského 25 Budova
Bratislava - Lamač, Na barine 3-izbový byt 95.31 m² Izby: 3
Bratislava - Historické jadro, Búdková 2-izbový byt 63 m²
Malinovo, Rodinný dom 105 m² Izby: 4
Malinovo, 4-izbový byt 105 m² Izby: 4
Tomášov, 4-izbový byt Izby: 4
Bratislava - Dolné hony, 2-izbový byt 53 m²
Bratislava - Lúky, Lietavská 3-izbový byt 71.5 m²
Rajka, 2-izbový byt Izby: 2

Úverová kalkulačka

Mesačná splátka
%
Kalkulácia

Login

Register

Porovnanie - zoznam